
94 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 570 мм |
| _Ширина в упаковці | 50 мм |
| Бренд | MTX |
| Висота в упаковці | 5 мм |
| Зуби | 2D |
| Марка стали полотна | 65 Mn |
| Призначення | Універсальна |
| Покриття полотна | безбарвне |
| Крок зубів | 14 TPI |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.153 кг |