| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 60 мм |
| _Ширина в упаковці | 40 мм |
| Бренд | MTX |
| Вага | 0.197 кг |
| Висота в упаковці | 40 мм |
| Максимальний діаметр хвостовика | 10 мм |
| Мінімальний діаметр хвостовика | 1.5 мм |
| Посадковий діаметр | 1/2 дюйм |
| Тип оснащення | Патрон |
| Тип патрона | ключевий |