| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 80 мм |
| _Ширина в упаковці | 50 мм |
| Бренд | MTX |
| Вага | 0.325 кг |
| Висота в упаковці | 50 мм |
| Максимальний діаметр хвостовика | 13 мм |
| Мінімальний діаметр хвостовика | 2 мм |
| Посадковий діаметр | 1/2 дюйм |
| Тип оснащення | Патрон |
| Тип патрона | швидкозажимний з блокуванням |