

77 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 230 мм |
| _Ширина в упаковці | 85 мм |
| Бренд | MTX |
| Вага | 0.158 кг |
| Висота в упаковці | 35 мм |
| Кількість предметів | 2 |
| Кількість компонентів в рукоятці | 3 |
| Особливості | магнітні властивості |
| Тип наконечника | PH |
| Тип упаковки | подвійний блістер |
| Форма рукоятки | Пряма |