| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 210 мм |
| _Ширина в упаковці | 75 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Вага | 0.064 кг |
| Висота в упаковці | 20 мм |
| Кількість предметів | 1 |
| Кількість компонентів в рукоятці | 1 |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Особливості | магнітні властивості |
| Тип наконечника | PH |
| Тип упаковки | подвійний блістер |
| Форма рукоятки | Пряма |