146 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 32 мм |
| _Ширина в упаковці | 115 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Вага | 0.278 кг |
| Висота в упаковці | 236 мм |
| Кількість предметів | 15 |
| Марка сталі | вуглецева сталь 45 |
| Особливості | Рукоятка |
| Тип наконечника | PH |