147 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 265 мм |
| _Ширина в упаковці | 105 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Вага | 0.333 кг |
| Висота в упаковці | 35 мм |
| Кількість предметів | 19 |
| Марка сталі | сталь 45Х |
| Особливості | Рукоятка |
| Тип наконечника | PH |