| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 260 мм |
| _Ширина в упаковці | 93 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Вага | 0.219 кг |
| Висота в упаковці | 30 мм |
| Кількість предметів | 9 |
| Особливості | Рукоятка |
| Тип наконечника | PH |