
133 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Вага | 0.342 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 278 мм |
| _Ширина в упаковці | 92 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Висота в упаковці | 35 мм |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Матеріал бойка | пластик, резина |
| Мін. упак. | 1 прихована |