| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Вага | 1.788 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 297 мм |
| _Ширина в упаковці | 108 мм |
| Бренд | MTX |
| Вага бойка | 1500 м |
| Висота в упаковці | 45 мм |
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Матеріал бойка | Сталева |
| Тип | кувалтак |
| Форма | Квадрат |