| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Вага | 2.583 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 286 мм |
| _Ширина в упаковці | 117 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Вага бойка | 2000 р |
| Висота в упаковці | 47 мм |
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Матеріал бойка | Сталева |
| Тип | кувалтак |
| Форма | Квадрат |