


615 ₴
Ключ-тріскач Gross Comfort 14084 зі сталі CrV, з 2-компонентною рукояткою, з приєднувальним квадратом 3/8 дюйма і швидким скиданням, оснащений храповим механізмом з 72 зубцями і дозволяє швидко і плавно закручувати і відкручувати різьбові. Зручний для роботи в обмеженому просторі, оскільки крок тріскачки становить лише 5 градусів. Тріскатковий ключ використовується в сервісних центрах, авторемонтних майстернях, буде корисний при монтажі обладнання. стане в нагоді вдома, в гаражі або на дачі.
Переваги| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gross |
| Вага | 0.304 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 265 мм |
| _Ширина в упаковці | 54 мм |
| Бренд | GROSS |
| Висота в упаковці | 36 мм |
| Особливості | з тріскачкою |
| Розмір приєднувального квадрата | 1/4 дюйм |