| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Вага | 0.27 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 220 мм |
| _Ширина в упаковці | 30 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Висота в упаковці | 30 мм |
| Марка сталі | вуглецева сталь 45 |
| Особливості | з тріскачкою |
| Розмір приєднувального квадрата | 1/2 дюйм |