327 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.522 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 205 мм |
| _Ширина в упаковці | 125 мм |
| Бренд | MTX |
| Висота в упаковці | 35 мм |
| Кількість предметів | 6 |
| Тип | ріжковий |
| Тип упаковки | пластиковий тримач |
| Форма | прямий |