1 090 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 282 мм |
| _Ширина в упаковці | 180 мм |
| Бренд | MTX |
| Вага | 2.517 кг |
| Висота в упаковці | 64 мм |
| Кількість предметів | 12 |
| Тип | ріжковий |
| Тип упаковки | пластиковий тримач |
| Форма | прямий |