| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.631 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 192 мм |
| _Ширина в упаковці | 141 мм |
| Бренд | MTX |
| Висота в упаковці | 38 мм |
| Кількість предметів | 8 |
| Тип | ріжковий |
| Тип упаковки | пластиковий тримач |
| Форма | прямий |