
41 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 200 мм |
| _Ширина в упаковці | 50 мм |
| Бренд | MTX |
| Вага | 0.072 кг |
| Висота в упаковці | 10 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Матеріал обробки | керамічна плитка |
| Охолодження | потребує |