| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palisad |
| Вага | 0.3 кг |
| Кількість зубів | 22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 370 мм |
| _Ширина в упаковці | 435 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Висота в упаковці | 40 мм |
| Діаметр тулейки | 25 мм |
| Матеріал робочої частини | ресорно-пружинна сталь |
| Перетин зубів | плоский зуб |
| Покриття робочої частини | порошкова ємаль |
| Ширина робочої частини | 365 мм |