| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palisad |
| Вага | 0.833 кг |
| Кількість зубів | 22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 1540 мм |
| _Ширина в упаковці | 420 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Висота в упаковці | 75 мм |
| Матеріал робочої частини | ресорно-пружинна сталь |
| Матеріал ручки | ПВХ |
| Перетин зубів | круглий зуб |
| Покриття держака | порошкова емаль |
| Покриття робочої частини | порошкова ємаль |
| Ширина робочої частини | 410 мм |