


Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palisad |
| Вага | 0.992 кг |
| Кількість зубів | 15 |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 785 мм |
| _Ширина в упаковці | 190 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Висота в упаковці | 50 мм |
| Матеріал робочої частини | ресорно-пружинна сталь |
| Матеріал ручки | ПВХ |
| Особливості | регульована ширина робочої частини |
| Перетин зубів | плоский зуб |
| Покриття держака | хромування |
| Покриття робочої частини | хромування |
| Ширина робочої частини | 600 мм |