Кувалда MATRIX 10924 з бойком вагою 5000 г та фібергласовою гумовою рукояткою призначена для демонтажних робіт — руйнування каменю, цегли, бетону. Подовжена рукоятка 900 мм дозволяє наносити удари великої сили, а кований бойок відрізняється міцністю і не схильний до деформацій. Кувалда рекомендована для професійного застосування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matrix |
| Вага | 6.125 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MATRIX |
| Вага бойка | 5000 м |
| Висота в упаковці | 70 мм |
| Група | Кувалди |
| Довжина в упаковці | 905 мм |
| Матеріал бойка | Сталева |
| Матеріал рукоятки | фіберглас, резина |
| Тип знижки | Імпорт |
| Форма | Квадрат |
| Ширина в упаковці | 160 мм |
| Код | 4044996000213 |