88 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gross |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | GROSS |
| Висота в упаковці | 2 мм |
| Група | Стусла прецизійні |
| Довжина в упаковці | 635 мм |
| Зуби | 2D |
| Марка стали полотна | SK5 |
| Призначення | Універсальна |
| Покриття полотна | безбарвне |
| Тип знижки | Імпорт |
| Крок зубів | 14 TPI |
| Ширина в упаковці | 56 мм |
| Код | 4044996080772 |
| Основні | |
| Вага | 0.15 кг |