

305 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gross |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | GROSS |
| Висота в упаковці | 2 мм |
| Група | Стусла прецизійні |
| Довжина в упаковці | 635 мм |
| Зуби | 2D |
| Марка стали полотна | SK5 |
| Призначення | Універсальна |
| Покриття полотна | безбарвне |
| Тип знижки | Імпорт |
| Крок зубів | 18 TPI |
| Ширина в упаковці | 55 мм |
| Код | 4044996080789 |