


140 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Пиляльне полотно «PIRANHA» для прецизійного стусла призначене для розпилювання деревини м'яких і твердих порід, пластику і м'яких металів. Полотно «PIRANHA» виготовлено з високоякісної японської сталі SK-5, стійке до зносу і має збільшений термін служби. Загартування полотна, а також робочої кромки з застосуванням високих технологій надає інструменту необхідну міцність і пружність.Полотно GROSS «PIRANHA» з алмазної заточуванням зубів 3D забезпечує чистий і точний різ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gross |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | GROSS |
| Висота в упаковці | 2 мм |
| Група | Стусла прецизійні |
| Довжина в упаковці | 635 мм |
| Зуби | 3D |
| Марка стали полотна | SK5 |
| Призначення | Універсальна |
| Покриття полотна | безбарвне |
| Тип знижки | Імпорт без знижки |
| Крок зубів | 18 TPI |
| Ширина в упаковці | 55 мм |
| Код | 4044996080802 |