Полотно призначене для роботи з лобзиком і використовується при фігурної розпилюванні деревини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | NONAME |
| Висота в упаковці | 3 мм |
| Група | Лобзики |
| Довжина в упаковці | 180 мм |
| Зуби | Пряма |
| Марка стали полотна | 65Г |
| Призначення | для фанери |
| Ширина в упаковці | 25 мм |
| Код | 4606800027177 |