УШМ Denzel AG180-2000 збільшеної потужності 2000 Вт та частотою обертання диска 8500 об/хв ефективна навіть при складних роботах. Використовується для різання та обробки матеріалів, шліфування та зачистки поверхонь.
При роботі з максимальним розміром абразивного кола 180 мм глибина різу становить 60 мм.
Посилений захист редуктора, ротора та статора від попадання пилу забезпечує високий ресурс – до 450 годин навіть при обробці каменю.
Безключове регулювання та фіксація захисного кожуха допомагає легко підготувати інструмент до роботи.
Спеціальна віброручка зручно лежить у руці та знижує рівень вібрації.
Три варіанти розташування бічної рукоятки - ліворуч, праворуч та зверху для комфортної роботи в будь-якому положенні.
Захист від випадкового запуску знижує ризик травм.
Легка заміна оснастки завдяки опції блокування шпинделя.
Для безпеки користувача заклинювання диска шпиндель блокується автоматично.
Розширений комплект включає запасні вугільні щітки та ключ спеціальний.
Довгий кабель на 3м забезпечує збільшення робочої зони.
Просте обслуговування завдяки швидкому доступу до щіткового вузла.
Виробник дає гарантію 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DENZEL |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | DENZEL |
| Висота в упаковці | 160 мм |
| Група | Електроінструмент та вимірювальна техніка |
| Довжина в упаковці | 515 мм |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Легкий доступ до вугільних щіток | Да |
| Максимальний розмір абразивного круга | 180 мм |
| Напруга мережі | 230 В |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Регулювання захисного кожуха без ключа | Да |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип знижки | Силове |
| Тип упаковки | коробка |
| Частота обертання шпинделя | 8500 об/хв |
| Ширина в упаковці | 415 мм |
| Код | 4044996172262 |