Шампури призначені для виготовлення шашлику з м'яса, риби, овочів на відкритому повітрі.
Особливості| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palisad |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Шампур |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PALISAD |
| Вага | 0.074 кг |
| Висота в упаковці | 1.5 мм |
| Група | Товари для відпочинку, декоративні аксесуари |
| Довжина в упаковці | 600 мм |
| Размер | 60 см |
| Товщина | 1.5 мм |
| Ширина в упаковці | 10 мм |
| Код | 4606800040336 |