Мангал на «баранчиках» Palisad Camping 69574 розміром 500 х 305 х 500 мм, зі сталі товщиною 1,2 мм, — пристосування для приготування їжі на природі. Виготовлений з жароміцної вуглецевої сталі і витримує тривале використання. Мангал можна взяти з собою на пікнік або поставити на дачній ділянці. Рекомендується додатково придбати віяло для роздування вугілля Palisad Camping 69542.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palisad |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PALISAD |
| Висота в упаковці | 40 мм |
| Габарити | 500 x 305 x 500 мм |
| Група | Товари для відпочинку, декоративні аксесуари |
| Довжина в упаковці | 520 мм |
| Комплектація | на баранчиках |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Размер | 500 х 305 х 500 мм |
| Товщина сталі | 1.2 мм |
| Ширина в упаковці | 330 мм |
| Код | 4606800061775 |