Барбекю Camping Palisad арт. 69610 підходить для приготування м'яса, птиці, риби та овочів на відкритому повітрі. Він може застосовуватися на присадибних ділянках, у походах та на пікніках, на полюванні та риболовлі. Ергономічна форма у вигляді сфери сприяє рівномірному розподілу тепла та ідеальному прожарюванню стейків, шашлику та інших делікатесів. змінюється залежно від бажань користувача. Використовувати обладнання можна також як коптильні, мангал і гриль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palisad |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PALISAD |
| Висота в упаковці | 450 мм |
| Габарити | 480 x 440 x 710 мм |
| Група | Товари для відпочинку, декоративні аксесуари |
| Діаметр | 436 мм |
| Довжина в упаковці | 450 мм |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Особливості | Колеса |
| Покриття | жароміцна емаль |
| Размер | 480 x 440 x 710 мм |
| Тип знижки | Імпорт |
| Тип упаковки | коробка з гофрокартону |
| Ширина в упаковці | 190 мм |
| Код | 4044996168913 |