

46 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Кругла кисть MATRIX Профі №10 82047, 40 мм, з натуральною щетиною та дерев'яною ручкою, використовується при проведенні професійних малярських робіт. Робоча частина виготовлена з натуральної свинячої щетини з невеликим додаванням штучної, це надає їй зносостійкості та стійкості до агресивних олійних фарб і ЛКМ на основі розчинників. Кругла кисть оптимально підходить для фарбування вузьких і важкодоступних ділянок.
Переваги| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Matrix |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MATRIX |
| Висота в упаковці | 40 мм |
| Група | Пензлі круглі |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина в упаковці | 260 мм |
| Матеріал бандажа | метал |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Размер | 10" |
| Тип знижки | Імпорт |
| Ширина в упаковці | 40 мм |
| Код | 4044996049526 |
| Щетина | натуральна |