

18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Кругла кисть MATRIX №6 (30 мм) 82076 з натуральною щетиною і дерев'яною ручкою стане в нагоді в побуті для фарбування вузьких довгих поверхонь. Світла натуральна свиняча щетина з додаванням штучної володіє високою зносостійкістю і може використовуватися для нанесення фарб з вмістом розчинників, а також масляних фарб і лаків.
Переваги| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Matrix |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MATRIX |
| Висота в упаковці | 31 мм |
| Група | Пензлі круглі |
| Діаметр | 30 мм |
| Довжина в упаковці | 230 мм |
| Матеріал бандажа | Пластик |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Размер | 6" |
| Тип знижки | Імпорт |
| Ширина в упаковці | 31 мм |
| Код | 4044996020419 |
| Щетина | натуральна |