Кувалда MTX 10921, вага бойка 2000 г, загальна довжина 305 мм, з фібергласовою гумовою рукояткою, призначена для нанесення несильних, але точних ударів. Дозволяє забивати великі цвяхи, колья, милиці, може використовуватися для згинання та надання форми металевим деталям. Кувалда відрізняється підвищеною надійністю завдяки злегка опуклому кованому бойку. Інструмент затребуваний на будівельних майданчиках, в автосервісах, підійде також і для побутового застосування. 40-45 HRC, тому бойок не розколеться і не сплющиться при ударах об метал.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MTX |
| Вага бойка | 2000 р |
| Висота в упаковці | 50 мм |
| Група | Кувалди |
| Довжина в упаковці | 300 мм |
| Матеріал бойка | Сталева |
| Матеріал рукоятки | фіберглас, резина |
| Тип знижки | Імпорт |
| Форма | Квадрат |
| Ширина в упаковці | 118 мм |
| Код | 4044996000183 |