122 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Matrix |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MATRIX |
| Висота в упаковці | 5 мм |
| Група | Стусла прецизійні |
| Довжина в упаковці | 620 мм |
| Зуби | 2D |
| Марка стали полотна | 65 Mn |
| Призначення | Універсальна |
| Покриття полотна | безбарвне |
| Тип знижки | Імпорт |
| Крок зубів | 14 TPI |
| Ширина в упаковці | 50 мм |
| Код | 4044996084770 |