110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Ареометр для вимірювання густини електроліту Sparta арт. 549125 - необхідний для водіїв та механіків прилад, який значно спрощує процес перевірки густини електроліту в акумуляторі автомобіля. За допомогою нього можна визначити необхідність заміни розчину, а також виміряти якість електролітів, що придбаваються. /li>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | SPARTA |
| Висота в упаковці | 55 мм |
| Габарити | 300 x 110 x 50 мм |
| Група | Ареометри |
| Довжина в упаковці | 295 мм |
| Матеріал | пластик, резина, скло |
| Стан | Нове |
| Тип рідини | електроліт |
| Тип знижки | Імпорт |
| Ширина в упаковці | 105 мм |
| Код | 4044996035680 |