105 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Граблі віялові 9-зубі Palisad FLOWER GREEN 62042, 75 х 385 мм, сталеві, з пластиковою рукояткою, служать для садових робіт на невеликих ділянках землі. Вони використовуються для прибирання листя та садового сміття. Інструмент повністю готовий до експлуатації, т.к. оснащений рукояткою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palisad |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.2 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PALISAD |
| Висота в упаковці | 40 мм |
| Група | Дрібний садовий інструмент |
| Довжина в упаковці | 385 мм |
| Матеріал робочої частини | среднеуглеродистая сталь |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Покриття робочої частини | імерсійна плівка |
| Рукоятка | однокомпонентна |
| Серія | Green Flower |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип знижки | Імпорт |
| Тип упаковки | підвісна карта |
| Колір робочої частини | квітковий принт |
| Ширина в упаковці | 75 мм |
| Ширина робочої частини | 75 мм |
| Код | 4044996137018 |