Ручний обприскувач Palisad 64736 з насосом, об'ємом бака 1 л, призначений для догляду за садом та городом. З його допомогою можна обробляти рослини пестицидами або добривами, вносити рідке підживлення в ґрунт і проводити мікрополив. Необхідний тиск у ємності створюється за допомогою помпового насоса. Обприскувач підійде для догляду за декоративними та сільськогосподарськими рослинами на присадибній ділянці.
Переваги| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palisad |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PALISAD |
| Висота в упаковці | 270 мм |
| Група | Обприскувачі,розпилювачі |
| Довжина в упаковці | 180 мм |
| Матеріал | Поліпропилен |
| Наявність клапана скидання тиску | Немає |
| Наявність помпи | Так |
| Обсяг бака для фарби речовини | 1 л |
| Тип знижки | Імпорт |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Ширина в упаковці | 110 мм |
| Код | 4044996139692 |