706 ₴
Набір мітчиків та плашок М3-М12 Sparta 773155 з 40 предметів, з плашком та метчикоутримувачем, у пластиковому боксі, використовується для нарізування зовнішнього та внутрішнього різьблення різного розміру. Дозволяє працювати як з глухими, так і наскрізними отворами. Набір буде корисний при виконанні ремонтних робіт, підійде для домашнього застосування. >
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | SPARTA |
| Висота в упаковці | 50 мм |
| Група | Плашки, різьбонарізні набори, екстрактори |
| Довжина в упаковці | 260 мм |
| Кількість в наборі | 40 |
| Комплектація | мітчики, плашки, метчикодержатель, плашкодержатель, цанговий вороток, викрутка, резьбомер |
| Марка стали | 9ХС |
| Напрям різьби | праве |
| Тип знижки | Імпорт |
| Ширина в упаковці | 205 мм |
| Код | 4044996107417 |