253 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Вага | 0.437 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MTX |
| Висота в упаковці | 25 мм |
| Група | Ножиці по металу |
| Довжина в упаковці | 290 мм |
| Максимальний діаметр труби | 42 мм |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Матеріал ріжучого полотна | вуглецева сталь |
| Тип знижки | Імпорт |
| Тип труб | ПВХ |
| Ширина в упаковці | 120 мм |
| Код | 4044996074108 |