
12 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Кругла кисть MTX №2 (20 мм) 82072 з натуральною щетиною та дерев'яною ручкою стане в нагоді в побуті для фарбування вузьких довгих поверхонь. Світла натуральна свиняча щетина з додаванням штучної має високу зносостійкість і може використовуватися для нанесення фарб із вмістом розчинників, а також масляних фарб і лаків. не містить включень жиру і дрібних частинок бруду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MTX |
| Висота в упаковці | 18 мм |
| Група | Пензлі круглі |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина в упаковці | 222 мм |
| Матеріал бандажа | Пластик |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Размер | 2" |
| Тип знижки | Імпорт |
| Ширина в упаковці | 18 мм |
| Код | 4044996020396 |
| Щетина | натуральна |