203 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Робоча поверхня інструменту має покриття, що забезпечує ідеальне шліфування оброблюваних поверхонь. 86801 – з гумовим покриттям, 86802 – з губчастим покриттям. Використовується для затирання та шліфування при штукатурних роботах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MTX |
| Висота в упаковці | 90 мм |
| Група | Кельми,мастерки,гладилки,терки |
| Довжина в упаковці | 285 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Покриття | губчасте |
| Тип знижки | Імпорт |
| Ширина в упаковці | 142 мм |
| Код | 4044996024981 |