Відрізний диск по металу Gross SWA60TBF 74361, 115 х 1,0 х 22,2 мм, розраховане на інтенсивний сухий рез нержавіючих легованих та вуглецевих сталей. Встановлюється на УШМ відповідного типорозміру. Надійний і продуктивний, коло підходить для професійної експлуатації з високими навантаженнями. ефективність різу не знижується.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gross |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | GROSS |
| Висота в упаковці | 1 мм |
| Група | Диски,круги,фрези,нескінченні стрічки |
| Діаметр | 115 мм |
| Довжина в упаковці | 115 мм |
| Матеріал абразиву | оксид алюмінію |
| Розмір абразиву | F54 |
| Зв'язка | бакелітова з армуванням |
| Твердість зв'язки | S - тверда |
| Тип знижки | Імпорт |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина в упаковці | 115 мм |
| Код | 4044996141923 |