Відрізний круг по металу Gross SWA60TBF 74368, 125 х 1,0 х 22,2 мм, розрахований на інтенсивний сухий рез нержавіючих легованих і вуглецевих сталей. Встановлюється на УШМ відповідного типорозміру. Надійний і продуктивний, коло підходить для професійної експлуатації з високими навантаженнями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gross |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | GROSS |
| Висота в упаковці | 1 мм |
| Група | Диски,круги,фрези,нескінченні стрічки |
| Діаметр | 125 мм |
| Довжина в упаковці | 124 мм |
| Матеріал абразиву | оксид алюмінію |
| Розмір абразиву | F30 |
| Зв'язка | бакелітова з армуванням |
| Твердість зв'язки | S - тверда |
| Тип знижки | Імпорт |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина в упаковці | 124 мм |
| Код | 4044996141992 |