Хромований ріжковий ключ Sparta 144625, 17 x 19 мм, призначений для відкручування та закручування болтів, гайок та інших кріплень з шестигранним профілем. Робочі губки є з двох сторін, розмір зіва становить 17 та 19 мм. Губки розташовані під кутом до ручки, що полегшує роботу у стиснених умовах. Інструмент використовується для збирання та розбирання обладнання, при проведенні монтажних робіт, буде корисним вдома, на дачі або в гаражі.
Переваги| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | SPARTA |
| Висота в упаковці | 6 мм |
| Група | Ключі ріжкові |
| Довжина в упаковці | 170 мм |
| Марка стали | 45 |
| Розмір 1 | 17 мм |
| Розмір 2 | 19 мм |
| Тип знижки | Імпорт |
| Форма | Прямий |
| Ширина в упаковці | 40 мм |
| Код | 4044996066394 |