Хромований ріжковий ключ Sparta 144775, 24 x 27 мм, призначений для відкручування та закручування болтів, гайок та інших кріплень з шестигранним профілем. Робочі губки є з двох сторін, розмір зіва становить 24 і 27 мм. Губки розташовані під кутом до рукоятки, що полегшує роботу в обмежених умовах. Інструмент використовується для складання і розбирання обладнання, при проведенні монтажних робіт, буде корисний вдома, на дачі або в гаражі.
Переваги| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | SPARTA |
| Висота в упаковці | 5 мм |
| Група | Ключі ріжкові |
| Довжина в упаковці | 220 мм |
| Марка стали | 45 |
| Розмір 1 | 24 мм |
| Розмір 2 | 27 мм |
| Тип знижки | Імпорт |
| Форма | Прямий |
| Ширина в упаковці | 30 мм |
| Код | 4044996066264 |