Набір хромованих ріжкових ключів Sparta 152755 з 8 шт. призначений для відкручування та закручування болтів, гайок та інших кріплень з шестигранним профілем діаметром від 6 до 22 мм. Кожен ключ має робочі губки з двох сторін. Губки розташовані під кутом до ручки, що полегшує роботу у стиснених умовах. Інструменти використовуються для збирання та розбирання обладнання, при проведенні монтажних робіт, будуть корисні вдома, на дачі або в гаражі.
Переваги| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | SPARTA |
| Висота в упаковці | 43 мм |
| Група | Набори ключів ріжкових |
| Довжина в упаковці | 195 мм |
| Кількість предметів | 8 |
| Марка стали | 45 |
| Розмір 1 | 6 мм |
| Розмір 2 | 22 мм |
| Тип знижки | Імпорт |
| Тип упаковки | пластиковий тримач |
| Форма | Прямий |
| Ширина в упаковці | 78 мм |
| Код | 4044996069678 |