14 698 ₴
Електричний тельфер Denzel TF-1200 розрахований на підняття вантажів до 1200 кг на висоту до 12 м за швидкості намотування троса до 8 м/хв. Він застосовується на будівництвах, автосервісах, гаражах або на складах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DENZEL |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Бренд | DENZEL |
| Потужність | 1.8 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Висота в упаковці | 250 мм |
| Код | 4044996135892 |
| Ширина в упаковці | 350 мм |
| Довжина в упаковці | 560 мм |
| Група | Електроінструмент та вимірювальна техніка |
| Тип знижки | Силове |
| Висота підйому | 12 м |
| Вантажопідйомність | 600 кг |
| Вантажопідйомність з блоком поліспаст | 1200 кг |
| Довжина троса | 12 м |
| Діаметр троса | 6 мм |
| Висота підйому з блоком поліспаст | 6 м |