Електричний тельфер Denzel TF-250 здатний піднімати вантажі до 250 кг. Він забезпечує швидкість намотування троса 10 м/хв і підйом на висоту до 12 м. Він стане в нагоді в гаражі, в автомайстерні або на будівельному майданчику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DENZEL |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.84 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | DENZEL |
| Висота в упаковці | 230 мм |
| Висота підйому | 12 м |
| Висота підйому з блоком поліспаст | 6 м |
| Вантажопідйомність | 125 кг |
| Вантажопідйомність з блоком поліспаст | 250 кг |
| Група | Електроінструмент та вимірювальна техніка |
| Діаметр троса | 3 мм |
| Довжина в упаковці | 360 мм |
| Довжина троса | 12 м |
| Потужність | 0.54 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Тип знижки | Силове |
| Ширина в упаковці | 140 мм |
| Код | 4044996104133 |