Електричний тельфер Denzel TF-500 дозволяє піднімати вантажі до 500 кг на висоту до 12 м зі швидкістю 10 м/хв. Його можна використовувати в гаражі, в автомайстерні, на складі або на будівельному майданчику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DENZEL |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17.29 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | DENZEL |
| Висота в упаковці | 250 мм |
| Висота підйому | 12 м |
| Висота підйому з блоком поліспаст | 6 м |
| Вантажопідйомність | 250 кг |
| Вантажопідйомність з блоком поліспаст | 500 кг |
| Група | Електроінструмент та вимірювальна техніка |
| Діаметр троса | 4.2 мм |
| Довжина в упаковці | 410 мм |
| Довжина троса | 12 м |
| Потужність | 1 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Тип знижки | Силове |
| Ширина в упаковці | 150 мм |
| Код | 4044996104140 |