Електричний тельфер Denzel TF-800 піднімає вантажі до 800 кг зі швидкістю намотування троса 8 м/хв на висоту до 12 м. Він буде корисний на будівельному майданчику, автосервісі, гаражі або в складських приміщеннях.
< h2>Переваги:| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DENZEL |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | DENZEL |
| Висота в упаковці | 170 мм |
| Висота підйому | 12 м |
| Висота підйому з блоком поліспаст | 6 м |
| Вантажопідйомність | 400 кг |
| Вантажопідйомність з блоком поліспаст | 800 кг |
| Група | Електроінструмент та вимірювальна техніка |
| Діаметр троса | 5.1 мм |
| Довжина в упаковці | 520 мм |
| Довжина троса | 12 м |
| Потужність | 1.3 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Тип знижки | Силове |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Ширина в упаковці | 450 мм |
| Код | 4044996135885 |