100 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Шампури призначені для приготування шашликів з м'яса, птиці, риби, овочів.
Особливості| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palisad |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Шампур |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PALISAD |
| Висота в упаковці | 20 мм |
| Група | Товари для відпочинку, декоративні аксесуари |
| Довжина в упаковці | 750 мм |
| Размер | 75 см |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробництва | Китай |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина в упаковці | 12 мм |
| Код | 4606800083623 |